بابل سیتی وچون | قوانین بابل سیتی وچون
13971
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13971,page-child,parent-pageid-1815,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.4,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

قوانین بابل سیتی وچون

برای بهتر با هم بودنمان ، شرایط و قوانین زیر را باهم مرور میکنیم

 1.  هر بابلی یک گزارشگر : مطالبی رو که دوست دارین با بقیه به اشتراک بگذارید برای ما بفرستید (میل کنید). اونها بررسی  و سپس به نام شما به اشتراک گذاشته میشه .سعیمون بر اینه که از همه مطالب خوب و مفید شما همراهان استفاده کنیم.
 2. اگر مطالب از نظر تکرار و موضوع و حرفه ای بودن با چهارچوب سایت ما همسو باشه، حتما استفاده میشه پس  تاخیر به منزله توهین یا بی احترامی نیست بلکه نشون دهنده حجم بالای فعالیت کاربران عزیز بابل سیتی وچونه، که صمیمانه از لطفتون تشکر میکنیم و میخوایم بدونید که ما از وقتی که برای این مجموعه میگذارید متشکریم.
 3.  اگه سوال یا مبحث خاصی مد نظرتونه که نیازمند مطرح شدن و  بحث و تبادل نظر با دیگران هست، عنوان سوال رو برای ما بفرستید. 
 4. لطفا در محیط اینترنت فینگیلیش ننویسید.پیام هایی که به صورت فینگلیش برای ما فرستاده میشه اغلب اسپم محسوب میشه و متاسفانه خونده نمیشه. 
 5. اهداف بابل سیتی وچون تعریف شده ست، و بعد از ۶ سال حتما تابحال با نحوه فعالیت های ما آشنا هستید.آلبوم ها و تصاویر و ویدئو های مختلفی در مجموعه صفحات وجود داره و موضوعات مختلفی رو در بر داره که میتونید  مشاهده کنید .
 6. هر شخص عقاید ،مذهب، و سلایق بخصوصی داره، از تحمیل نظرات به همدیگه بپرهیزید.بی احترامی و توهین به همدیگه (خصوصا هرگونه توهین قومیتی به هم میهنان و هم استانی های عزیز) از دید ما تخلف محسوب میشه و از طرف ما به شخص تذکر داده میشه.متاسفانه اگر این مورد تکرار بشه شخص اجازه فعالیت در مجموعه ما رو نخواهد داشت.
 7. همونطور که گفته شد یکی از وظایف ما “خبررسانی” هست ، بعضی اتفاقات در سطح شهر می افته که ممکنه با نظر شخصی خیلی ها و حتی خودِ ما مغایرت داشته باشه،ولی صرفا برای رسیدن خبر درست به دست همه روش کار میشه. لطفا مطالب رو به دید خبری و بی هیچ گونه جهت گیری نگاه کنید. و از هرگونه بحث بیهوده و تزریق نظرات و سلایقتون به دیگران بپرهیزید.
 8. برای تبلیغات در بابل سیتی وچون با ما  از طریق ایمیل در تماس باشید.
 9. بابل سیتی وچون همیشه پذیرای پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هست ،برای اینکار کافیه به ما ایمیل بزنید و حرفها و ایده هاتون رو با ما درمیون بگذارید. اگه قابل اجرا باشه با کمال میل اجراش می کنبم.
 10. وظیفه ی ما جلب رضایت همه  عزیزان شهرمونه .طبیعیه ممکنه بعضی مسائل همه مخاطبین رو خشنود نسازه و موجب نارضایتی بشه.لطفا اگر مطلبی باسلیقه شما تطابق ندارد از آن بگذرید و به دیگر مطالب بپردازید.
 11. نهایتا اگر مطالب بابل سیتی وچون نیاز های شما رو برآورده نمیکند.لطفا اون رو ترک کنید و سایت های مشابه رو دنبال کنید و از توهین و متشنج کردن جو بپرهیزید.

با تشکر

بابل سیتی وچون